1808YA255P60DCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA255P60DCRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808YA255P60DCRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808YA255P60DCRSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808YA255P60DCRSPU
Tau Wae 1808YA255P60DCRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79280 pcs Pepa Raraunga 1808YA255P60DCRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 5.6pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808YA255P60DCRSY2
1808YA255P60DCRSY2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808
I roto i te taonga: 62609 pcs
Tikiake: 1808YA255P60DCRSY2.pdf
RFQ
1808YA255P60DCTSPU
1808YA255P60DCTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 69868 pcs
Tikiake: 1808YA255P60DCTSPU.pdf
RFQ
1808YA255P60DCRSP
1808YA255P60DCRSP