1808YA250561MXTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250561MXTSY2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808YA250561MXTSY2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808YA250561MXTSY2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808YA250561MXTSY2
Tau Wae 1808YA250561MXTSY2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70849 pcs Pepa Raraunga 1808YA250561MXTSY2.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 560pF Nga tono Boardflex Sensitive