1808YA250331KCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250331KCRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808YA250331KCRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808YA250331KCRSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808YA250331KCRSPU
Tau Wae 1808YA250331KCRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95609 pcs Pepa Raraunga 1808YA250331KCRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808YA250331KCRSP
1808YA250331KCRSP
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808