1808YA250270KCTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250270KCTSY2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808YA250270KCTSY2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 250VAC C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808YA250270KCTSY2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808YA250270KCTSY2
Tau Wae 1808YA250270KCTSY2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 250VAC C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77170 pcs Pepa Raraunga 1808YA250270KCTSY2.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1119-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 27pF Nga tono Safety, Boardflex Sensitive