1808YA250222MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250222MXRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808YA250222MXRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808YA250222MXRSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808YA250222MXRSPU
Tau Wae 1808YA250222MXRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66960 pcs Pepa Raraunga 1808YA250222MXRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808YA250222MXTSP
1808YA250222MXTSP
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 250V X7R 1808
I roto i te taonga: 53352 pcs
Tikiake: 1808YA250222MXTSP.pdf
RFQ
1808YA250222KXTSP
1808YA250222KXTSP
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 100344 pcs
Tikiake: 1808YA250222KXTSP.pdf
RFQ
1808YA250222MXRSP
1808YA250222MXRSP