1808Y5000473JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000473JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808Y5000473JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.1808Y5000473JXR.pdf2.1808Y5000473JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808Y5000473JXR
Tau Wae 1808Y5000473JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88743 pcs Pepa Raraunga 1.1808Y5000473JXR.pdf2.1808Y5000473JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Boardflex Sensitive