1808Y4K08P20BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y4K08P20BCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808Y4K08P20BCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.2PF 4KV C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1.1808Y4K08P20BCT.pdf2.1808Y4K08P20BCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808Y4K08P20BCT
Tau Wae 1808Y4K08P20BCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 4KV C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74844 pcs Pepa Raraunga 1.1808Y4K08P20BCT.pdf2.1808Y4K08P20BCT.pdf
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2pF ±0.1pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 8.2pF Nga tono Boardflex Sensitive