1808Y1K50181FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K50181FCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808Y1K50181FCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1.1808Y1K50181FCT.pdf2.1808Y1K50181FCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808Y1K50181FCT
Tau Wae 1808Y1K50181FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 1.5KV C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82337 pcs Pepa Raraunga 1.1808Y1K50181FCT.pdf2.1808Y1K50181FCT.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±1% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 180pF Nga tono Boardflex Sensitive