1808Y1K00680FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808Y1K00680FFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808Y1K00680FFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808Y1K00680FFR
Tau Wae 1808Y1K00680FFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48046 pcs Pepa Raraunga 1808Y1K00680FFR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 68pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga -
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive Ratonga -
Ko te poari 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1808Y1K00680FFR
Te Kāhua Ara 0.079" (2.00mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 68pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1808