1808Y0630822KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0630822KFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808Y0630822KFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 63V C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808Y0630822KFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808Y0630822KFR
Tau Wae 1808Y0630822KFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 63V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93079 pcs Pepa Raraunga 1808Y0630822KFR.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 8200pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive