1808JA250820FCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808JA250820FCRSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1808
Ngā Rauemi: 1808JA250820FCRSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808JA250820FCRSP
Tau Wae 1808JA250820FCRSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54930 pcs Pepa Raraunga 1808JA250820FCRSP.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 1808JA250820FCRSP
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 1808
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808JA250820FCTSY2
1808JA250820FCTSY2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1808
I roto i te taonga: 36788 pcs
Tikiake: 1808JA250820FCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250681MXTSY2
1808JA250681MXTSY2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 680PF 250V X7R 1808
I roto i te taonga: 70756 pcs
Tikiake: 1808JA250681MXTSY2.pdf
RFQ
1808JA250820FCRSPU
1808JA250820FCRSPU