1808JA250331JXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250331JXTSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808JA250331JXTSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808JA250331JXTSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808JA250331JXTSPU
Tau Wae 1808JA250331JXTSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102065 pcs Pepa Raraunga 1808JA250331JXTSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808JA250331KCRSPU
1808JA250331KCRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
I roto i te taonga: 94685 pcs
Tikiake: 1808JA250331KCRSPU.pdf
RFQ
1808JA250331KCRSP
1808JA250331KCRSP
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 97912 pcs
Tikiake: 1808JA250331KCRSP.pdf
RFQ
1808JA250331JXTSP
1808JA250331JXTSP
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 250V X7R 1808