1808JA250330GCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250330GCTSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808JA250330GCTSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808JA250330GCTSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808JA250330GCTSP
Tau Wae 1808JA250330GCTSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86216 pcs Pepa Raraunga 1808JA250330GCTSP.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 33pF Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808JA250330JCRSY2
1808JA250330JCRSY2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
I roto i te taonga: 87103 pcs
Tikiake: 1808JA250330JCRSY2.pdf
RFQ
1808JA250330GCTSY2
1808JA250330GCTSY2
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 62204 pcs
Tikiake: 1808JA250330GCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250330GCTSPU
1808JA250330GCTSPU