1808JA250152KXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250152KXRSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808JA250152KXRSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808JA250152KXRSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808JA250152KXRSP
Tau Wae 1808JA250152KXRSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73929 pcs Pepa Raraunga 1808JA250152KXRSP.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1808JA250152JXRSPU
1808JA250152JXRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 250V X7R 1808
I roto i te taonga: 73882 pcs
Tikiake: 1808JA250152JXRSPU.pdf
RFQ
1808JA250152KXRSPU
1808JA250152KXRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer