1808JA250151KXTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250151KXTPY2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808JA250151KXTPY2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808JA250151KXTPY2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808JA250151KXTPY2
Tau Wae 1808JA250151KXTPY2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69487 pcs Pepa Raraunga 1808JA250151KXTPY2.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga X1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono Safety