1808J1K56P80DCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K56P80DCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808J1K56P80DCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.8PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1.1808J1K56P80DCT.pdf2.1808J1K56P80DCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808J1K56P80DCT
Tau Wae 1808J1K56P80DCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 1.5KV C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111266 pcs Pepa Raraunga 1.1808J1K56P80DCT.pdf2.1808J1K56P80DCT.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8pF ±0.5pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Te kaha 6.8pF Nga tono General Purpose