1808J1000221FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1000221FFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808J1000221FFT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: 1808J1000221FFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808J1000221FFT
Tau Wae 1808J1000221FFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56083 pcs Pepa Raraunga 1808J1000221FFT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 220pF Nga tono High Reliability