1410J1000331MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410J1000331MCRE03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1410J1000331MCRE03
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1410
Ngā Rauemi: 1410J1000331MCRE03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1410J1000331MCRE03
Tau Wae 1410J1000331MCRE03 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1410 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76953 pcs Pepa Raraunga 1410J1000331MCRE03.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1410 (3727 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (X2Y)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono Bypass, Decoupling