1210Y5000561JET
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y5000561JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210Y5000561JET
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 500V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1210Y5000561JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210Y5000561JET
Tau Wae 1210Y5000561JET Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 500V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100645 pcs Pepa Raraunga 1210Y5000561JET.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 560pF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive