1210Y1K50331JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K50331JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210Y1K50331JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.1210Y1K50331JXR.pdf2.1210Y1K50331JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210Y1K50331JXR
Tau Wae 1210Y1K50331JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157918 pcs Pepa Raraunga 1.1210Y1K50331JXR.pdf2.1210Y1K50331JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono Boardflex Sensitive