1210Y1000472FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000472FCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210Y1000472FCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi: 1.1210Y1000472FCT.pdf2.1210Y1000472FCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210Y1000472FCT
Tau Wae 1210Y1000472FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43330 pcs Pepa Raraunga 1.1210Y1000472FCT.pdf2.1210Y1000472FCT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive