1210Y0160153JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0160153JFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210Y0160153JFT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 16V C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi: 1210Y0160153JFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210Y0160153JFT
Tau Wae 1210Y0160153JFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 16V C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61957 pcs Pepa Raraunga 1210Y0160153JFT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive