1210J5000153KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000153KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J5000153KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 500V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.1210J5000153KXT.pdf2.1210J5000153KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J5000153KXT
Tau Wae 1210J5000153KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 500V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130891 pcs Pepa Raraunga 1.1210J5000153KXT.pdf2.1210J5000153KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1097-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose