1210J2K06P80BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2K06P80BCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J2K06P80BCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi: 1.1210J2K06P80BCT.pdf2.1210J2K06P80BCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J2K06P80BCT
Tau Wae 1210J2K06P80BCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75982 pcs Pepa Raraunga 1.1210J2K06P80BCT.pdf2.1210J2K06P80BCT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8pF ±0.1pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 6.8pF Nga tono General Purpose