1210J2500120GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2500120GCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J2500120GCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi: 1.1210J2500120GCT.pdf2.1210J2500120GCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J2500120GCT
Tau Wae 1210J2500120GCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74718 pcs Pepa Raraunga 1.1210J2500120GCT.pdf2.1210J2500120GCT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 12pF Nga tono General Purpose