1210J2000184JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000184JDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J2000184JDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.18UF 200V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1210J2000184JDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J2000184JDR
Tau Wae 1210J2000184JDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.18UF 200V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84211 pcs Pepa Raraunga 1210J2000184JDR.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.18µF Nga tono High Reliability