1210J1K00472KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00472KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J1K00472KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.1210J1K00472KXT.pdf2.1210J1K00472KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J1K00472KXT
Tau Wae 1210J1K00472KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125804 pcs Pepa Raraunga 1.1210J1K00472KXT.pdf2.1210J1K00472KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1089-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose