1210J0250124KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0250124KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210J0250124KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.12UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.1210J0250124KXT.pdf2.1210J0250124KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210J0250124KXT
Tau Wae 1210J0250124KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.12UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149063 pcs Pepa Raraunga 1.1210J0250124KXT.pdf2.1210J0250124KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.12µF Nga tono General Purpose