1206Y5000332KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000332KJT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y5000332KJT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 500V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1206Y5000332KJT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y5000332KJT
Tau Wae 1206Y5000332KJT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 500V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227118 pcs Pepa Raraunga 1206Y5000332KJT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1072-3
1608-1072-3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 3300pF