1206Y3002P20CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y3002P20CQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y3002P20CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2PF 300V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206Y3002P20CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y3002P20CQT
Tau Wae 1206Y3002P20CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.2PF 300V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124836 pcs Pepa Raraunga 1206Y3002P20CQT.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF ±0.25pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2.2pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive