1206Y2503P30CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y2503P30CFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206Y2503P30CFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y2503P30CFR
Tau Wae 1206Y2503P30CFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178904 pcs Pepa Raraunga 1206Y2503P30CFR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui 3.3pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1206Y2503P30CFR
Te Kāhua Ara 0.063" (1.60mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 3.3pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25pF
Whakaahuatanga CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 1206