1206Y2500123JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y2500123JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206
Ngā Rauemi: 1206Y2500123JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y2500123JXT
Tau Wae 1206Y2500123JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237212 pcs Pepa Raraunga 1206Y2500123JXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui 0.012µF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 1206Y2500123JXT Te Kāhua Ara 0.063" (1.60mm)
Teitei - Tae (Max) - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.012µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%