1206Y2005P10DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2005P10DQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y2005P10DQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.1PF 200V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206Y2005P10DQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y2005P10DQT
Tau Wae 1206Y2005P10DQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 5.1PF 200V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106343 pcs Pepa Raraunga 1206Y2005P10DQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.1pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 5.1pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive