1206Y1K50101MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50101MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y1K50101MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 1.5KV X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y1K50101MXT.pdf2.1206Y1K50101MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y1K50101MXT
Tau Wae 1206Y1K50101MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 1.5KV X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217827 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y1K50101MXT.pdf2.1206Y1K50101MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 100pF Nga tono Boardflex Sensitive