1206Y1K50100KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50100KCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y1K50100KCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y1K50100KCT.pdf2.1206Y1K50100KCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y1K50100KCT
Tau Wae 1206Y1K50100KCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 1.5KV C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203914 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y1K50100KCT.pdf2.1206Y1K50100KCT.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono Boardflex Sensitive