1206Y1K00472KST
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K00472KST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y1K00472KST
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y1K00472KST.pdf2.1206Y1K00472KST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y1K00472KST
Tau Wae 1206Y1K00472KST Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 150274 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y1K00472KST.pdf2.1206Y1K00472KST.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1321-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive