1206Y150P900CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y150P900CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER HIGH Q 1206
Ngā Rauemi: 1206Y150P900CQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y150P900CQT
Tau Wae 1206Y150P900CQT Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 128714 pcs Pepa Raraunga 1206Y150P900CQT.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1206Y150P900CQT
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER HIGH Q 1206
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1206Y1K00100FCT
1206Y1K00100FCT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206
I roto i te taonga: 71050 pcs
Tikiake: 1206Y1K00100FCT.pdf
RFQ
1206Y150P800DQT
1206Y150P800DQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER HIGH Q 1206
I roto i te taonga: 138784 pcs
Tikiake: 1206Y150P800DQT.pdf
RFQ
1206Y150P900BQT
1206Y150P900BQT
Tikiake: 1206Y150P900BQT.pdf
1206Y150P700HQT
1206Y150P700HQT
Whakaahuatanga: CAP CER 0.7PF 150V C0G/NP0 1206