1206Y1001P00BAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1001P00BAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y1001P00BAR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y1001P00BAR.pdf2.1206Y1001P00BAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y1001P00BAR
Tau Wae 1206Y1001P00BAR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108174 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y1001P00BAR.pdf2.1206Y1001P00BAR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1pF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive