1206Y0500683KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500683KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y0500683KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y0500683KXT.pdf2.1206Y0500683KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y0500683KXT
Tau Wae 1206Y0500683KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272603 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y0500683KXT.pdf2.1206Y0500683KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Boardflex Sensitive