1206Y0160471KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0160471KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y0160471KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 16V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y0160471KXT.pdf2.1206Y0160471KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y0160471KXT
Tau Wae 1206Y0160471KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 16V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259320 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y0160471KXT.pdf2.1206Y0160471KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 470pF Nga tono Boardflex Sensitive