1206Y0100824KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0100824KXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y0100824KXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.82UF 10V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206Y0100824KXR.pdf2.1206Y0100824KXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y0100824KXR
Tau Wae 1206Y0100824KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.82UF 10V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127320 pcs Pepa Raraunga 1.1206Y0100824KXR.pdf2.1206Y0100824KXR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.82µF Nga tono Boardflex Sensitive