1206J2K05P10CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2K05P10CQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J2K05P10CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.1PF 2KV C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J2K05P10CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J2K05P10CQT
Tau Wae 1206J2K05P10CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 5.1PF 2KV C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98199 pcs Pepa Raraunga 1206J2K05P10CQT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.1pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 5.1pF Nga tono General Purpose