1206J2500220JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2500220JFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J2500220JFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J2500220JFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J2500220JFR
Tau Wae 1206J2500220JFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179562 pcs Pepa Raraunga 1206J2500220JFR.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 22pF Nga tono High Reliability