1206J2001P60HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2001P60HQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J2001P60HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.6PF 200V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J2001P60HQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J2001P60HQT
Tau Wae 1206J2001P60HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.6PF 200V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63003 pcs Pepa Raraunga 1206J2001P60HQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.6pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1.6pF Nga tono General Purpose