1206J1000393MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000393MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J1000393MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206J1000393MXT.pdf2.1206J1000393MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J1000393MXT
Tau Wae 1206J1000393MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206131 pcs Pepa Raraunga 1.1206J1000393MXT.pdf2.1206J1000393MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.039µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1206J1000393MDT
1206J1000393MDT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
I roto i te taonga: 146918 pcs
Tikiake: 1206J1000393MDT.pdf
RFQ
1206J1000393MXTE03
1206J1000393MXTE03
Kaihanga: Knowles Syfer