1206J0631P50DAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0631P50DAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J0631P50DAR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5PF 63V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.1206J0631P50DAR.pdf2.1206J0631P50DAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J0631P50DAR
Tau Wae 1206J0631P50DAR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.5PF 63V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205870 pcs Pepa Raraunga 1.1206J0631P50DAR.pdf2.1206J0631P50DAR.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1.5pF Nga tono Automotive