1206J0630822FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0630822FFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J0630822FFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 63V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J0630822FFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J0630822FFR
Tau Wae 1206J0630822FFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 63V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49236 pcs Pepa Raraunga 1206J0630822FFR.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 8200pF Nga tono High Reliability