1206J0630153JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0630153JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J0630153JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 63V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206J0630153JXT.pdf2.1206J0630153JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J0630153JXT
Tau Wae 1206J0630153JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 63V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200798 pcs Pepa Raraunga 1.1206J0630153JXT.pdf2.1206J0630153JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose