1206J0250392JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250392JCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J0250392JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.1206J0250392JCT.pdf2.1206J0250392JCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J0250392JCT
Tau Wae 1206J0250392JCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179233 pcs Pepa Raraunga 1.1206J0250392JCT.pdf2.1206J0250392JCT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3900pF Nga tono General Purpose