1111Y630P900CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y630P900CQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111Y630P900CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1111Y630P900CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111Y630P900CQT
Tau Wae 1111Y630P900CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78066 pcs Pepa Raraunga 1111Y630P900CQT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.9pF ±0.25pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Te kaha 0.9pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Amphenol SV Microwave
Whakaahuatanga: CONN ADAPT PLUG-JACK SMP 50 OHM
I roto i te taonga: 2609 pcs
Tikiake: 1112-4012.pdf
RFQ
1111Y630P900BQT
1111Y630P900BQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111
I roto i te taonga: 76434 pcs
Tikiake: 1111Y630P900BQT.pdf
RFQ
Tikiake: 1112-4009.pdf
1111Y630P700HQT
1111Y630P700HQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.7PF 630V C0G/NP0 1111